איך למשוך הכנסות מהאתר שלךתוכניות שיווק שותפים הן דרך מצוינת למשוך הכנסות מהאתר שלך. לאמיתו של דבר אתה אפילו לא חייב אתר אינטרנט, אתה יכול גם להסתפק בבלוג ולמשוך כסף מתוך הבלוג שלך. ככל שיותר אנשים יבקרו באתר שלך, יתעניינו בו, וישהו בו יותר זמן, כך יגדל הסיכוי שלך ליצור הכנסה גדולה יותר. תוכניות שיווק שותפים מציעות לשלם לך סכום מסוים עבור קליקים והפניות  שהגיעו דרך האתר שלך. כאשר מבוצעת  על ידי הגולש פעולה ספציפית, כמו הרשמה או מסירת פרטים, אתה יכול לעשות כסף מזה. איך יודעים שהלקוח הגיע דווקא מההפניה שלך ולא של מישהו אחר? אתה מקבל קוד אישי שמכיל מזהה משתמש ייחודי לך, וכך המערכת באופן אוטומטי יודעת לזכות אותך בסכום כסף, כאשר ההפניה מגיעה מהאתרים שלך. 
למשוך כסף מהאתר שלך
שיווק שותפים הוא שיתוף הכנסות בין בעלי עסקים אשר מציעים שרות או מוצר לבין בעלי נכסים וירטואליים, כלומר בעלי אתרים ובלוגים. בעלי האתרים מפרסמים את ההצעות של בעלי העסקים והחברות הגדולות תמורת תשלום עבור ביצוע פעולות בצורה של קליקים, או מכירה. תוכניות שותפים יוצרות אפשרויות להרוויח כסף והן בעלות פוטנציאל ליצור לך עסק מוצלח.
בסופו של דבר הפרסומות הם חלק בלתי נפרד מחיינו. כאשר אנו צופים בטלוויזיה אנו רואים פרסומות, ולעתים אף משתמשים במידע שהן מעבירות. הפרסומות באתר האינטרנט מוסיפות לאופי ולצביון שלו. נכון שאתה מקבל כסף עבור כל מוצר שנרכש באמצעות הפרסומות והלינקים שאתה מציג באתרך, אך בסופו של דבר אתה הוא זה אשר בוחר מתוך מאות ההצעות הזמינות את ההצעות הטובות ביותר אשר יוסיפו ערך מוסף לאתר שלך, ולגולשים המבקרים באתר. אם הפרסומות יהיו כאלה שבאמת מביאות איתן משהו כדאי, אז כל הצדדים ייצאו נשכרים.